top of page

Wed, 21 Jun

|

@ZOOM

YAZ GÜN DÖNÜMÜ SESLE ŞİFA SEREMONİSİ

Yepyeni olasılıkların enerjisinde, yaratım gücümüze sahip çıkarak, ışığımızı kabul edelim!

Registration is Closed
See other events
 YAZ GÜN DÖNÜMÜ SESLE ŞİFA SEREMONİSİ
 YAZ GÜN DÖNÜMÜ SESLE ŞİFA SEREMONİSİ

Time & Location

21 Jun 2023, 20:30 – 22:30 GMT+3

@ZOOM

About The Event

 

Yaz Gün Dönümü Sesle Şifa Seremonisi'nde buluşalım. Yaz Gün Dönümü, karanlıktan ışığa doğru ilerlediğimiz özel bir zamandır. Sesle Şifa Seremonisi sırasında, korku ve sınırlamaları serbest bırakarak kendimizi ve hayatımızı derinden iyileştirme, taptaze, yeni enerjilerle güncelleme niyetiyle içimize doğru gücümüzü, ışığımızı keşfedeceğimiz derin bir yolculuğa çıkacağız.

 

*Katılım için ön bilgi ve deneyim ihtiyacı yoktur. Seremoni katılımcı durumuna göre İngilizce ve Türkçe dillerde yapılacaktır.

Katılım ücreti: 250TL - 350TL (Lütfen bütçenize uygun miktarı seçiniz)

Seremoninin içeriği: 

Niyetimizi netleştirme

Topraklanma 

Ses Meditasyonu

Sesle Şifa Yolculuğu

Metta Meditasyonu

·       Basit hareketler ile bedeni rahatlattıktan sonra niyetlerimizi netleştirme çalışması, çakra sesleri ile meditasyon yapacağız. Katılımcı, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal seviyelerde iyileşme ve dönüşüm için kendi sesini nasıl kullanacağını deneyimleyerek öğrenir. Bunu daha sonra kendi başına da uygulayabilecek hale gelir.

·       Daha sonra uzanarak, Kristal kaseler, Himalaya kaseleri, Tingsha zili, Şaman davulu, Cherokee flüt, vs gibi birçok farklı enstrümanın titreşimleri ve sesimin rehberliğinde içimize derin bir yolculuğa çıkacağız. Bu süreçte beyin dalgaları, nabız yavaşlar, katılımcıyı rahatlatır, titreşimler egoyu sessizliğe davet ederken, birlik, bütünlük, sevgi bilincine taşır. Bu bilinç halinde metta meditasyonu ile bitireceğiz.

Sesle Şifa Terapisinin Faydaları

* Beyin dalgalarını, nabzı yavaşlatır ve kan basıncını düşürür, bu da kişide derin gevşeme, rahatlama ve dinlenmeyi sağlar. Stresi azaltır.

*Zihni sessizleştirir, berraklaştırır, ki bu iyileşme ve dönüşüm için bize muhteşem bir alan açar. 

* Acı ve ağrıyı salıverme, rahatlama, hafifletme, dindirmeye yardımcı olur.

* Uykusuzluk ve endişe problemlerini hafifletir, 

*Vücuttaki negatif enerjiyi boşaltıp topraklanmamızı sağlar.

*Olumsuz duygular (öfke, endişe, korku, vs) ve düşünce kalıpları, sabitleşmiş tıkanmış enerjiler, blokajlar, travmalar, geçmiş yaşam deneyimlerini, salıverme ve dönüştürmemizi sağlar.

*Sesle şifa, hücresel seviyede (düzeyde) çalışır. Hücreleri, salgı bezlerini, dokuları ve organları hücresel seviyede uyararak aktive eder ve çalışmasını uyumlu hale getirir.

*Yaşam enerjimizi aktive edip, yükselterek enerjik ve pozitif hissetmemizi sağlar.

*Vücudumuzun kendi kendini iyileştirme gücünü açığa çıkarır. 

*Bağışıklık sistemini güçlendirir. Timus bezini uyarır.

* Beynin sağ ve sol yarım kürelerini senkronize eder (birbirine uyumlar) ve sinir sistemini yeniden düzenler ve dengeler.

* DNA kodlarının onarılmasına ve etkinleştirilmesine (aktive edilmesine) yardımcı olur, aktive eder.

*Endokrin sistemin salgı bezlerinin işleyişini yeniden düzenleyerek, endorfin, melatonin dopamin, vs gibi hormonların salınımını uyarır etkin hale getirir. 

*Etkin ve hızlı bir şekilde fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal seviyelerde arınma, toksinleri atma, enerji merkezlerimizi çakralarımızı dengelenme, birbiri ile uyumlama, iyileşme ve dönüşüm sağlar..

 

Share This Event

bottom of page