top of page

Sat, 31 Oct

|

ZOOM

Dolunay Sesle Şifa Yolculuğu

Sesin titreşimlerinde içimize doğru iyileştirici ve dönüştürücü bir yolculuğa çıkıyoruz.

Registration is Closed
See other events
Dolunay Sesle Şifa Yolculuğu
Dolunay Sesle Şifa Yolculuğu

Time & Location

31 Oct 2020, 20:00 – 22:30 CET

ZOOM

About The Event

Dolunay Sesle Şifa Grup Terapisi

31 Ekim, Cumartesi

20:00-22:30 (Hollanda Saati)

21:00-23:30 (Türkiye saati)

ZOOM

Sesle Şifa Grup terapisi olacağı için katılım sayısı sınırlı olacaktır.

*Katılım için ön bilgi ve deneyim ihtiyacı yoktur.

🌀 🌀 🌀

DOLUNAY SESLE ŞİFA YOLCULUĞU

Dolunay enerjisinde, ses meditasyonu yaparak dengelenme sonrasında, sesin büyülü titreşimleriyle daha da derinlere ineceğimiz bir yolculuk için alan açılacaktır. Sesle şifa yolculuğunda üzerimizde taşıdığımız yüklerimizden arınıp; olumsuz veya bize hizmet etmeyen duygu, düşünce ve fiziki ağırlıklardan kurtulabiliriz. Sesin dönüştürücü alanında hücresel düzeyde bir şifa alırken, özellikle, geçmiş yaşamlar, travmalar, blokajlar üzerinde etkin ve hızlı bir şekilde çalışarak tüm seviyelerde arınma, enerji merkezlerimizi çakralarımızı dengeleme, uyumlama, iyileşme ve dönüşüm oluşur. Bize sevgi ve şükran duygularını, ilahiyatın sonsuzluğunda yaşama alanı açar.

Çalışmanın içeriği:

Niyetimizi netleştirme çalışması

Ses Meditasyonu

Sesle Şifa Yolculuğu

·       Basit hareketler ile bedeni rahatlattıktan sonra niyetlerimizi netleştirme çalışması ve sesle şifa meditasyonu yapacağız. Katılımcı, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal seviyelerde iyileşme ve dönüşüm için kendi sesini nasıl kullanacağını deneyimleyerek öğrenir. Bunu daha sonra kendi başına da uygulayabilecek hale gelir.

·       Daha sonra uzanarak, Kristal kaseler, Tibet kaseleri, Tingshaw zili, Şaman davulu, Cherokee flüt, vs. gibi birçok farklı enstrümanın titreşimleri ve sesimin rehberliğinde içimize derin bir yolculuğa çıkacağız. Bu süreçte beyin dalgaları, nabız yavaşlar, katılımcıyı rahatlatır, titreşimler egoyu sessizliğe davet ederken, birlik, bütünlük, sevgi bilincine taşır.

Sesle Şifa Terapisinin Faydaları

* Beyin dalgalarını, nabzı yavaşlatır ve kan basıncını düşürür, bu da kişide derin gevşeme, rahatlama ve dinlenmeyi sağlar. Stresi azaltır.

*Zihni sessizleştirir, berraklaştırır, ki bu iyileşme ve dönüşüm için bize muhteşem bir alan açar.

* Acı ve ağrıyı salıverme, rahatlama, hafifletme, dindirmeye yardımcı olur.

* Uykusuzluk ve endişe problemlerini hafifletir,

*Vücuttaki negatif enerjiyi boşaltıp topraklanmamızı sağlar.

*Olumsuz duygular (öfke, endişe, korku, vs) ve düşünce kalıpları, sabitleşmiş tıkanmış enerjiler, blokajlar, travmalar, geçmiş yaşam deneyimlerini, salıverme ve dönüştürmemizi sağlar.

*Sesle şifa, hücresel seviyede (düzeyde) çalışır. Hücreleri, salgı bezlerini, dokuları ve organları hücresel seviyede uyararak aktive eder ve çalışmasını uyumlu hale getirir.

*Yaşam enerjimizi aktive edip, yükselterek enerjik ve pozitif hissetmemizi sağlar.

*Vücudumuzun kendi kendini iyileştirme gücünü açığa çıkarır.

*Bağışıklık sistemini güçlendirir. Timus bezini uyarır.

* Beynin sağ ve sol yarım kürelerini senkronize eder (birbirine uyumlar) ve sinir sistemini yeniden düzenler ve dengeler.

* DNA kodlarının onarılmasına ve etkinleştirilmesine (aktive edilmesine) yardımcı olur, aktive eder.

*Endokrin sistemin salgı bezlerinin işleyişini yeniden düzenleyerek, endorfin, melatonin dopamin, vs gibi hormonların salınımını uyarır etkin hale getirir.

*Etkin ve hızlı bir şekilde fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal seviyelerde arınma, toksinleri atma, enerji merkezlerimizi çakralarımızı dengelenme, birbiri ile uyumlama, iyileşme ve dönüşüm sağlar..

🌀 🌀 🌀

Share This Event

bottom of page